Beskydy 2007

  Tak sešel se rok s rokem a tak jako loni, vyrazili jsme na týdení dovolenou do Beskyd. A opět to bylo původně plánováno jako příprava na Adrenalin cup, leč ani letos se nám nepodařilo dát tým dohromady, takže jsme se zase jeli pouze rekreovat.
  Oproti loňskému roku, kdy s námi byla Ája s dětmi, doprovodila nás letos Lucka Taubrová . A změna nastala také v místě našeho ubytování, ježto jsme tentokrát bydleli v Horské Chatě Ostrá.
  18.června jsme se tedy přesunuli do Ostravice, kam jsme dorazili až na večeři, neboť Lucka měla ještě na pondělí dopoledne naplánovanou jednu zkoušku.
  Až na jednodenní lenčinu nevolnost probíhala dovolená v celkově uspokojivém duchu, pouze počasí mi nedovolilo ani jednou vzlétnout. Ale na ostatní činnosti bylo přiměřeně použitelné.
  Takže jsme si užívali dosytosti příjemného počasí, ale především překrásného prostředí Moravskoslezských Beskyd. Aquapark v Olešné, zámek s anglickým parkem ve Valašském Meziříčí, Pustevny, skanzen v Rožnově pod Radhoštěm, Adrenalin Cup, bowling, vybavenost chaty Ostrá, a nakonec cestou domů i hrad Kunětická Hora. To jsou ve zkratce momenty, které jsme si v průběhu týdne dopřávali. A tak už na závěr přidávám opět několik fotek.
  Uvidíme napřes rok, jestli se nám konečně podaří, zúčastnit se opět Adrenalin cupu, tak jako tomu bylo v letech 2004 a 2005.

Zpět